Sitodruk

 

To uniwersalna technika nadruku pozwalająca na zdobienie i znakowanie m.in. takich produktów jak: t-shirty, koszulki polo, bluzy, kurtki, czapki, torby bawełniane, torby polipropylenowe, jutowe, materiały bawełniane, poliestrowe, PCV, materiały drewniane a także skórzane.

Sitodruk pozwala nam na wykonanie nadruku dla mniej oraz bardziej skomplikowanych wzorów, w zależności od podłoża na które jest nanoszony projekt. Wykonujemy zdobienia do 12 kolorów nadruku, w tym także separacje wielobarwne, dzięki którym możemy osiągnąć nadruk zbliżony wyglądem do fotografii o najwyższej jakości. Wielkość zdobienia dobierana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze specyfikacją produktu oraz z projektem zdobienia.

Zastosowanie specjalistycznych farb drukarskich, powoduje zachowanie odporności nadruku np. na pranie, uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Do nadruku stosujemy farby plastizolowe, charakteryzujące się najwyższą jakością, trwałością oraz intensywnością barw. To farby stosowane do nadruku najbardziej skomplikowanych wzorów, zapewniające jednocześnie idealny druk jak i długotrwałą żywotność nadruku bez utraty jakości zdobienia. Nadruki wykonujemy również farbami wodnymi oraz wywabem.

 

W sitodruku stosujemy różnego rodzaju techniki specjalne jak np. druki 3D, Puff, Żel, Glitter, Folia Glow in the dark i inne.

W procesie druku stosujemy farby oraz dodatki uznanych producentów takich jak  Wilflex oraz Rutland.

Kolory nadruku dobieramy w skali Pantone (Pantone (Color) Matching System (PMS)).

Inne techniki zdobienia, które możemy Państwu zaproponować to transfer sitodrukowy oraz zdobienie metodami flex i flock.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

sitodruk@grupaventus.com.pl

biuro@grupaventus.com.pl

tel. +48 502 334 312

tel. +48 12 263 67 80